Category Archives: Kelionės

Pigios poilsinės kelionės, kelialapiai, pigios kelionės, kelionės pigiau.

Kokie netikėtumai gali iškilti kelyje?

Kokie netikėtumai gali iškilti kelyje? Įsigijus automobilį, ne tik prisiimate atsakomybę už vairavimą kaip eismo dalyvis, bet ir tampate atsakingu už tinkamą jo techninę priežiūrą ir eksploatavimą. Todėl kiekvieną sezoną svarbu juo tinkamai pasirūpinti, pavyzdžiui atėjus šiltajam sezonui pasikeisti žiemines padangas į vasarines padangas.

Kokie netikėtumai gali iškilti kelyje?

Kokie netikėtumai gali iškilti kelyje?

Ne mažiau svarbu pasitikrinti ir važiuoklės balansavimu bei suvesti ratų geometriją, nes nuo to priklausys ar vasarinės padangos tolygiai turės gerą sukibimą su kelio danga ir leis užtikrinti automobilio stabilumą bei manevringumą. Taip pat atkreipkite ir į vairo padėtį, kuri gali pakisti priklausomai nuo tam tikrų dalykų:

  • Dėl oro slėgio sumažėjimo ar praradimo padangose. Ypač toje pusėje į kurią važiuoja jūsų automobilis  svarbu ne tik pajusti skirtumą, bet ir išoriškai patikrinti. Kad vasarinės padangos būtų tvarkingos, nes jei trūksta bent 0,5–1 BAR slėgio, dėl ko padanga gali perkaisti ar visiškai išsileisti. Svarbu išsiaiškinti priežastis, dėl ko padanga praranda orą.
  • Dėl neteisingo ratų suvedimo. Jei oro slėgis padangose yra normalus, tačiau vis tiek jūsų vairas labiau krypsta į vieną pusę, tai gali būti tiek dėl galimo padangų susidėvėjimo, tiek dėl smūgio ratui patekus į duobę.
  • Dėl staigaus vairo traukimo stabdant. Toks manevras yra ypač pavojingas, ypač atliekant manevrus staigiuose posūkiuose. Staigiai stabdant taip pat greičiau susidėvi stabdžių kaladėlės bei diskai, todėl nereiktų ilgai delsti ir laiku pašalinti šį gedimą, vos tik jį pastebėjote.

Vasarinės padangos internetu

Norintys įsigyti aukštos kokybės vasarines padangas internetu, tai gali padaryti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt. Kur rasite ne tik puikų įvairiausių dydžių ir modelių padangų pasirinkimą, bet ir galėsite pasinaudoti puikiais akcijų pasiūlymais bei sezoniniais išpardavimais, kurių dėka galėsite net sutaupyti. Taip pat naudinga pasidomėti Goodyear padangomis iš aliejaus automobiliams.

SEO straipsniu talpinimas

Kaip sužinoti taksi kainą Kaune?

Kaip sužinoti taksi kainą Kaune?

Vargu ar daugelis kauniečių tiksliai atsakytų kiek šiuo metu kainuoja taksi paslaugos Kauno mieste. Vieni siūlytų pagooglinti, kiti griebtų telefoną ir bandytų tai išsiaiškinti. Bet kaip sužinoti tikslią maršruto kainą gali padėti į Kauno miestą atėjusio nauja taksi bendrovė. Jos internetiniame puslapyje suvedus norimą maršrutą visada pateikiama ir kaina, todėl kiekvienas keleivis nesudėtingai apsispręs vykti šiuo taksi ar ne.

Naudinga pasidomėti:

Susipažinkite su didelę konkurenciją Kauno mieste sukurti planuojančią optitaxi.lt bendrove. Nors ji startavo vos keliais automobiliais ir tik prieš kelias savaites, jų taksi automobilių ženkliai padaugėjo ir kas svarbiausia, mielai priima ir važiuoja ir patys kauniečiai. Kagi tokio naudingo siūlo ši bendrovė ir kodėl jos populiarumas Kaune taip sparčiai auga ne tik važiuojančių tarpę, bet ir darbo ieškančių.

kaip sužinoti

Kaip jau minėta, optitaxi.lt yra ta bendrovė, kuri savo puslapyje ar išmanioje programėlėje klientams pateikia kainą po to, kai šie tam tikroje ir nesudėtingoje formoje suveda savo norimo vykti maršruto adresus. Optitaxi.lt taksi kainos Kaune nėra didelės ir kartais sugeba nustebinti net ir mačiusius visko. Štai praeitą savaitgalį naršant internetinėje erdvėje, visiškai atsitiktinai pavyko pastebėti jau minėtą optitaxi.lt bendrovės reklamą. Reklamoje buvo skelbiama, kad tik šį savaitgalį optitaxi.lt paslaugos kilometras kainuoja vos 0,43 euro centai. Ei, kauniečiai, ar teko važiuoti taksi, kurio kilometro kaina būtų mažesnė už 50? Greičiausiai, kad ne. Štai kokia priežastis taip kelia optitaxi.lt paslaugų populiarumą, ši bendrovė tikrai viską planuoja labai atidžiai ir apgalvotai.

Papildoma paslauga, kuri optitaxi.lt daro pigesne tai premijos už važiavimą šios bendrovės taksi automobiliais. Ar ka nors teko matyti, kad taksi bendrovė pati mokėtų klientams už pravažiavimą? Greičiausiai, kad taip pat ne. Bet optitaxi.lt siūlo tokią išimti. Kaupiamų premijų pagalba klientai visada gali apmokėti kitas taksi vežimo Kaune paslaugas, kainą sumažinti arba sukaupus didelę premiją ją panaudoti nemokamam važiavimui. Taigi, peršasi dar vienas klausimas kauniečiams, ar kada nors teko taksi važiuoti nemokamai? Optitaxi.lt tai siūlo visiems savo klientams, kurie rinksis šią bendrovę ir taps lojaliais jos klientais.

Išmaniems kauniečiams siūlomas dar ir išskirtinis patogumas – išmanioji optitaxi.lt programėlė. nemokamos programėlės pagalba labai greitai ir patogiai išsikviesite transportą, taip pat turėsite unikalią galimybę pasirinkti ir automobilio klasę: ekonomiškas, komforto klasė arba minivenas. Kai į Kauną atsikėlė optitaxi.lt visos paslaugos yra tikimybė, kad paslaugų kainos ir kokybė tik gerės.

Optitaxi.lt – paslaugos greitiems ir išmaniems kauniečiams.

Nakvynė Vilniuje randama ne sudėtingai

Nakvynė Vilniuje randama ne sudėtingai

Nakvynė Vilniuje: į ką reikia atsižvelgti, jei apsistosite kartu su vaikais?
Ruošiatės vykti į Vilnių kartu su atžalomis ir apsistoti Vilniuje? Tokiu atveju, reikia pridurti, kad nakvynė Vilniuje kartu su vaikais nekels jokių keblumų tuo atveju, jei pasirinksite tinkamą viešbutį. Na, o rinktis tikrai yra iš ko, tereikia atkreipti dėmesį į šias įžvalgas.
Jei viešbutyje ketinate apsistoti kartu vaikais, turėtumėte nepamiršti atsižvelgti į vieną svarbiausių dalykų: atkreipkite dėmesį į tai, ką viešbutis gali pasiūlyti jūsų atžaloms? Ar bus galimybė papramogauti? Ar bus galimybė leisti laiką ugdant kūrybinius sugebėjimus? Tai yra ypač aktualu tuo atveju, jei žinote, kad vaikai bent kelias valandas turės būti vieni – tokiu atveju ypač svarbu pagalvoti apie užimtumą, o geriausia būtų veikla būtų ta veikla būtų ne spoksojimas į televizoriaus ekraną, bet būtų galima leisti laiką taip, kaip neįmanoma namuose.
Ne ką mažiau yra svarbi ir vieta, kurioje bus įsikūręs viešbutis. Jei į Vilnių vykstate dėl konkretaus tikslo ir žinoti, kad kelias dienas iš eilės lankysitės toje pačioje vietoje, tokiu atveju, tikrai neprašausite pro šalį, pasirinkę viešbutį, kuris bus arčiau tos vietos – vaikams įveikti atstumą bus kur kas lengviau, be to, išvengsite ne tik jų nuovargio, bet ir nuobodulio. Na, o laiką kurį sutaupysite, galėsite skirti prasmingam tikslui – aprodyti vaikams žymiausias sostinės vietas.
Dar viena įžvalga – nors tekste jau ne kartą minėjome nakvynę viešbutyje, reikia pabrėžti, kad galima nakvynė ir kitose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įmonėse, pavyzdžiui, svečių namuose. Ne paslaptis, kad nakvynė svečių namuose gali būti net kelis kartus pigesnė ir tai reiškia, kad toks pasirinkimas ypač tinka tiems, kurie, keliaudami kartu su vaikais ir sudarydami jau 1 ar 2, o 4 ar 5 asmenų kompaniją, nori patirti kuo mažiau išlaidų.
Jei nežinote, koks viešbutis labiausiai tiktų išvykai su vaikais, nepamirškite paklausti nuomonių tų mamų, kurios augina vaikus, tačiau dažnai apsistoję viešbučiuose – galbūt tarp šių mamų atsiras galinčių rekomenduoti viešbutį, kiuris idealiai tiks ne tik jums, bet ir jūsų vaikams.
Taigi, belieka tik apibendrinti ir pasakyti, kad laikantis šių nuorodų bus tikrai lengviau išsirinkti pačią tinkamiausią vietą nakvynei kartu su vaikais – kai neteks patirti jokių nepatogumų bei keblumų, drąsiai galima teigti, kad viešnagė ir nakvyne Vilniuje teiks tik pačius geriausius prisiminimus.

Taip pat skaitykite:

Daugiau straipsnių ir informacijos ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-07-07

Svečius pasitinka ir įspūdingais apartamentais

Svečius pasitinka ir įspūdingais apartamentais

Apartamentai Palangoje
Lietuvos pajūris labai populiari vieta atostogoms, švenčių paminėjimui, ilgiesiems savaitgaliams. Populiarumu nenusileidžianti Palanga visuomet bus pirmaujantis kurortas. Daugybė poilsiautojų teikia pirmenybę šiam miestui. Labai populiarūs apartamentai Palangoje, kuriuose galima apsistoti su draugų kompanija ar gausia šeima.
Dažnai domimasi, kas atostogoms pasirenka pajūrio kurortus? Vieno bendro poilsiautojų bruožo išskirti negalime, nes čia atvyksta patys įvairiausi: užsienio piliečiai, mūsų šalies gyventojai, šeimos su vaikais, romantikos pasiilgusios poros, senjorai, linksmybių ieškantys jaunuoliai. Taigi, publika, kuri būdinga Palangos kurortui pakankamai įvairi. Nepaisant jų skirtumų visus galima suskirstyti į tuos, kurie nori ramaus ir pasyvaus poilsio, ir tuos, kurie trokšta laiką praleisti aktyviai. Pastarieji ieško pramogų bei aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų. Pasirinkimas tikrai didelis. Tai ir naktiniai klubai bei barai, koncertai, dviračių takai, ekstremalios vandens pramogos ir kt. Jeigu esate iš tų, kurie vertina ramų poilsį prie jūros, tai jums puikiai tiks gulėjimas paplūdimyje kaitinantis saulėje. Taip pat čia rasite pasivaikščiojimams skirtus takus, o ir pats pajūrio ruožas puikiai tam tiks.
Nesvarbu kokiais tikslais atvykote ir, koks poilsis jums reikalingas, tačiau svarbu tampa laiku pasirūpinti nakvynės vieta. Viešbučiai, svečių namai, poilsio nameliai, butai, namai ir apartamentai Palangoje siūlomi ištisus metus. Tiesa, didžiausias pasirinkimas vasaros laikotarpiu t.y. liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Dėl didelio užimtumo tuo metu reikia nakvyne rūpintis kaip įmanoma anksčiau. Kai kurie tai daro likus keliems mėnesiams, o kai kurie rezervuoja net rudenį. Žinoma, pastarieji poilsiautojai taip elgiasi tuomet, kai vyksta kasmet į tą pačią vietą atostogauti.
Ne mažiau svarbi tampa kaina. Ji priklauso nuo sezono bei to, kur norėsite apsigyventi. Ištaigingi viešbučio liukso klasės apartamentai kainuoja ne taip jau ir pigiai, o štai paprasti apartamentai kainuos tikrai pigiau. Tas pats galioja ir kalbant apie butų, kambarių ar svečių namų nuomos kainas. Galite rasti nakvynę ir už 10 eurų, ir už 300 eurų. Kaip matote, prireikus apgyvendinimo paslaugų tikrai rasite tokią vietą, kuri pateisins jūsų lūkesčius bei kainuos tiek, kiek sau galite leisti išlaidauti.
Poilsis reikalingas visiems. Nesvarbu, koks jūsų amžius ir, kokie jūsų pomėgiai. Palanga yra tas kurortas, kuris gali pasiūlyti tiek daug visiems, kurie nori ramybės, pramogų, linksmybių, sveikatos ir grožio puoselėjimo, ir kt. Tereikia iš anksto pasirūpinti atostogų planais ir nakvynės vieta.

Taip pat pasidomėkite:

Daugiau straipsnių susirasite sekdami nuorodą ČIA>

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-03-22

Jei turite reikalų Vokietijoje

Jei turite reikalų Vokietijoje

Vokietija – neatrastas Europos perlas

Ir kas gali paneigti, kad aviabilietai į Vokietiją pigūs, nors kartais ir pasikandžioja. Bet dažnai vykstantys į šią nuostabią šalį jau žino, kada reikia pirkti bilietus, kiek palaukti jei nepavyko įsigyti ir kada, tiesiog susitaikyti su lėktuvo bilieto kaina.

Vokietija yra puikiai žinoma šalis visame pasaulyje. Joje per metus apsilanko milžiniškas turistų kiekis. Į Vokietiją iš Lietuvos ir lėktuvai kyla. Bilietai labai daug nekainuoja, gal ir mums metas atrasti bei savo užtarnautas atostogas praleisti šioje modernioje Europos šalyje.

Vieno teisingo ir neginčijamo atsakymo į klausimą – kodėl žmonės keliauja į Vokietiją – nėra. Galima sugalvoti daug priežasčių, nes vienus žavi šalies įžymūs žmonės, kiti domisi šalies istorija, o Vokietijoje galima aptikti ir didingas pilis, ir romėnų palikimą bei Antro pasaulinio karo siaubus. Žinoma, ši šalis tinka ir aktyviam poilsiui, žiemą čiuožti su slidėmis nuo kalno – vienas malonumas. Galima ir su kuprinėmis lipti į kalnus, gamta čia įspūdinga ir graži, o kur dar upių kruizai.

Nors ne visi mėgsta ilgą laiko tarpą leisti gamtoje. Per daug jaudintis nereikia, nes galima užsukti į vyno festivalį. Anksčiau šis vokiškas gėrimas sulaukdavo daug pašaipų, bet dabar net didžiausi vyno snobai keliauja ir ragauja vietinę produkciją. Na, o jei esate galvą pametęs dėl alaus, tai jums pasisekė. Oktoberfestas – ta vieta, kur turėtų atsidurti kiekvienas alaus mėgėjas. Ne vien tik dėl šio gėrimo, bet ir valgių bei linksmybių, bet gal nemėgstate labai didelio šurmulio, tada sukite į vietines aludes ir išbandykite visus bavariškus alaus gaminius.

Nepamirškime ir vokiškos pramonės. Žmonės geba gaminti daugelį pasaulio prietaisų, jie žymūs ne tik savo automobiliais, bet ir fotoaparatais ar rūbais. Vokiška kokybė visais laikais turėjo savo vertę.

Na, o jaunimui veiklos šioje Europos valstybėje niekada nepritrūks. Jei esate dar širdyje nesenas, tai atvykite čia. Be jokių problemų susikalbėsite su vietiniais. Galėsite didžiausiuose miestuose siausti iki paryčių. Vokietijoje vasarą vyksta ne vienas visame pasaulyje žinomas muzikos festivalis, čia koncertuoja didžiausios pasaulio žvaigždės, o keliauti po šalį galima ne tik automobiliu, nors su juo lėkti per automagistralę ir būna nepakartojama patirtis. Nebijokite sėsti į traukinius, jie skrenda greitai, niekada nevėluoja, o bilieto kainos nėra didelės. Vokietija yra pakankamai kontrastinga šalis, su savo gausiu istoriniu bagažu, stulbinančia gamta ir žmonių kupinais miestais. Tik nepatingėkite ar net nepagailėkite apsaugoti savo keliones nuo nemalonumų. Todėl apsidrauskite bent minimalia suma, kad netikėtumų būtų kuo mažiau. Draustis galima ir ČIA.

Abejoti daug nereikia, geriau įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir ne kartą sugrįšite į šią šalį. Joje nuobodu retai kada būna.

Undinėlė vis dar laukia savo išrinktojo

Undinėlė vis dar laukia savo išrinktojo

Pigus skrydis į Kopenhagą – puikus pasirinkimas

Danija didžiuojasi laimingiausios šalies titulu. Ne kiekviena valstybė gali pasigirti tokiu pasiekimu bei apdovanojimu, tad gal jau atėjo metas aplankyti ir vieną laimingiausių pasaulio miestų – Kopenhagą?

Į Kopenhagą apsimoka vykti dėl kelių pakankamai elementarių priežasčių. Pirma, čia nesudėtinga nei brangu atsidurti. Pigūs, o ne retai ir tiesiogiai skrydžiai prasideda visuose Lietuvos oro uostose. Antra, mieste užtenka ir pramogų, ir veiklos, o danų kuriamas jaukumo jausmas yra persmelkęs per visas miesto gatves.

Kopenhaga yra pakankamai nedidelė sostinė. Čia patogu keliauti pėstute, taip galima geriau pažinti miestą ir pamatyti vietines užeigas ar barus, kur mėgsta rinktis patys danai. Žmonių daug? Tada užsukite, nes kokybe nusivilti tikrai neteks.

Jei į Danijos sostinę išsiruošėt pirmą kartą, tai nebijokite pabūti tikru turistu ir po miestą pasivažinėti su ekskursijų autobusu. Jis leidžia susipažinti erdve bei pamatyti tam tikras miesto įžymybes, kurias vėliau bus galima aplankyti ir atidžiai apžiūrėti. Su miestu galima susipažinti ir pakankamai netradiciškai, tai keltas. Kelionė po nedidelius kanalus suteikia progą pažinti miestą iš šiek tiek kitokios perspektyvios, o tai be galo smagu.

Na, o jei esate be galo drąsūs, tai darykite taip, kaip elgiasi danai. Sėskite ant dviračio ir savo jėgomis ištirkite miestą. Apsilankykite populiariausiame ir labiausiai žinomiausiame pramogų parke ne tik Kopenhagoje, bet ir visoje Danijoje – Tivoli sodai. Visuomenei jie atidaryti 1843 metais. Sodus galimai pasiekti keliomis minutės pėsčiomis nuo Rotušės.

Nereikia pamiršti ir Kopenhagos simbolio – Mažosios undinėlės. Į Langelinje prieplauką turistai plūsta ne tik pasigrožėti vaizdais, bet ir susitikti su jau per šimtą metų perkopusia skulptūra. Ją sukurti įkvėpė Kristiano Anderseno pasaka apie undinę.

Mėgstate apsipirkti, tai didžiausia Kopenhagos prekybinė zona, esanti pačioje miesto širdyje Strøget turi būti jūsų tikslas. 100 metrų ilgio gatvė tęsiasi nuo Rotušės (Rådhuspladsen) iki Naujosios karališkosios aikštės (Kongens Nytorv). Pavadinimą gatvė įgijo 1800 m. Ji apima Nygade, Vimmelskaftet, Frederiksberggade, Østergade gatves bei Nytorv, Gammeltorv ir Amagertorv aikštes. Į Strøget užklysti verta ne tik dėl pirkinių, tačiau ir dėl keleto šioje srityje išsidėsčiusių turistinių objektų. O apie Kristianiją per daug kalbėti nereikia, ten atsidurti būtina.

Akivaizdu, kad į Danijos sostinę nuvykti apsimoka. Jie geba gyventi laimingai, o mums kartais ir šypsenų pritrūksta. Jei aplankė niūri nuotaika, ieškomi ir perkami aviabilietai ir skrendama į Kopenhagą 😉

Šiaurinė Norvegija laukia visų

Šiaurinė Norvegija laukia visų

Nedvejojam, skrendam pigiai į Norvegiją

Norvegija, tai šalis, kur žmonės džiaugiasi gyvenimo kokybe, geru uždarbiu bei švaria šalies gamta. Čia sunkiai nugaras lenkia ir nemažas būrys lietuvių. Akivaizdu, kad Norvegijoje galima ne tik užsidirbti, bet ir puikiai pailsėti. Kiekviena kelionė į šią šaly suteikia nepakartojamų pojūčių, o norvegų orumas įkvepia kiekvieną atvykėlį. Tik ne visi sugeba tai parsivežti namo, atgal į Lietuvą.

Aiškinti, kad Norvegiją yra patogiausia ir pigiausia pasiekti lėktuvu, greičiausiai ir nereikia, o aviabilietai šia kryptimi tiesiog ir vilioja kiekvieną pirkti ir aplankyti šalį, kur kažkada karaliavo ir iki dabar skleidžia tą dvasią žmonės vadinami vikingais. Bilietų kainos nėra didelės, o bilietai internetu aptinkami vos už keliasdešimt litų pirmyn ir atgal. Kas gali būti geriau nei lėktuvų bilietai į šalį, kurioje galima sutikti labai daug lietuvių. Iš Lietuvos lėktuvai reguliariai skrenda į šalies sostinę, neretai jie būna tiesioginiai ir dar pigūs. Ar gali būti šauniau?

Matyt, kad ne. Tereikia atvykti čia ir savo akimis pamatyti kaip atrodo šiaurietiško gyvenimo ypatumai. Šalis vis atsiduria laimingiausių tautų pirmame dešimtuke. Norvegijoje nusikalstamumas yra pakankamai žemas, tad drąsiai galima judėti visoje šalyje ir nesibaiminti nemalonių netikėtumų.

Savo gamtos grožiu šalis užburia ne vieną pasaulio turistą. Mėgstate laiką leisti gamtoje, keliauti su palapinėmis ir ją statyti ten kur širdis užsigeidė? Jums pasisekė, nes Norvegijoje egzistuoja įstatymas – allemannsrett. Jis suteikia teisę keliauti per visą nekultivuojamą žemę. Jei Lietuvoje ežerų pakrantės užtvertos, o miškus supa aukšta tvora su užrašu – privati nuosavybė, tai čia su tokiais akibrokštais nesusidursite. Žinoma, laukinėje gamtoje dera elgtis pakankamai atsargiai. Susižeisti nenori niekas.

O pasiplaukiojimas su keltu tarp fiordų užburia ne vieną. Norvegijos gamta tikrai yra graži. Čia galima pasimėgauti ir žvejybos malonumais. Visa infrastruktūra šiai pramogai yra puikiai pritaikyta, tad su draugų kompanija galite drąsiai keliauti ir žvejoti.

Maisto kokybe tikrai nesiskųsite. Norvegai didžiuojasi savo produkcija ir stengiasi, kad kiekvienas svečias paragautų tik geriausios kokybės produktų. Mėgaukitės jūros gėrybėmis, jos čia šviežios.

Nepamirškime ir šalies miestų. Jie sugebėjo rasti pusiausvyrą su gamta, net sugebėjo sukurti ir mistinius trolius. Apie juos tikrai susimąstysite jei stebėsite šiaurės pašvaistės šokius.

Akivaizdu, kad ši šalis yra apgaubta magijos skraiste. Tai reiškia tik vieną, kad atėjo metas savo sunkiai užtarnautas atostogas praleistų tyroje Norvegijos gamtoje. Žinoma, ne visi mėgsta palikti miestus. Nebijokite jų čia yra, jie be galo žavūs, o susisiekimas tarp jų greitas ir patikimas. Nors vieną naktį tikrai derėtų praleisti po žvaigždėtu Norvegijos dangumi.