Ar visiems būtinas automobilis?

Ar visiems būtinas automobilis?

Kiekvieno miesto gatvėmis rieda tūkstančiai automobilių, o be šio transporto priemonės savo gyvenimo jau nebe įsivaizduoja daugybė žmonių. Vis dėlto, ar tikrai šis atributas yra toks būtinas? Ar mums būtinai reikia šios transporto priemonės, o galbūt tai – tik įprotis? Kaip yra iš tiesų? Nors net patys didžiausi skeptikai sutinka su faktu, kad automobilis teikia labai daug privalumų, nesunku rasti daugybę argumentų, kurie patvirtina ir priešingą nuomonę. Taigi, šį kartą ir pakviesime į automobilio turėjimą pažiūrėti iš kitos pusės – ar iš tiesų negalime išsiversti be jo? Juk yra tiek daug puikių pranašumų, kuriais gali pasigirti kitoks gyvenimas – gyvenimas be automobilio tad, ar visiems…

ar visiems

Daugiau galimybių fiziškai judėti

Šiandien kalbama apie įvairiausias žmonijos rykštes:  modifikuotus maisto produktus, pavojingas ligas, netinkamą mitybą ir  pan. Dar viena iš jų yra per mažas fizinis aktyvumas. Milijonai žmonių visame pasaulyje fiziškai nėra pakankamai aktyvūs, o toks elgesys bėgant metams gali tapti labai rimtų sveikatos sutrikimų priežastimi.   O ar gali būti kitaip, kai greitas maistas šiandien stebina ypač aukštais pardavimais, keliolika valandų per dieną yra dirbamas sėdimas darbas, o  net ir patys mažiausi atstumai yra įveikiami automobiliu. Situacija pagerės tik tuo atveju, jei žmonės taps atsakingesni nei buvo iki šiol ir pradės rūpintis savo sveikata. Belieka tik pasakyti, kad egzistuoja šimtai būdų, kaip tai galima padaryti. Vienas iš jų – atsisakyti automobilio arba gerokai sumažinti naudojimąsi juo. Vos tik priėmę šį sprendimą, būsite maloniai nustebinti – atrasite, kiek daug yra galimybių būti fiziškai aktyvesniems  nei buvote iki šiol.

Nelieka daugybės papildomų  rūpesčių,

Jei nuspręsite neturėti automobilio, tai kartu su šiuo sprendimu turėsite ir galimybę išvengti daugybės rūpesčių. Jums nebeteks ieškoti geriausio draudimų pasiūlymų, padangų, autoserviso, autopriemonių bei daugybės kitų paslaugų teikėjų bei produktų pardavėjų, kurių prireiktų tuo atveju, jei turėtumėte transporto priemonę.

Nelieka daugybės išlaidų

Pasirinkimas neturėti automobilio, savaime reiškia galimybę sutaupyti – jums ne tik neteks skirti didelės pinigų sumos transporto priemonei įsigyti, bet ir nereikės skirti  pinigų jos išlaikymui. Na, o jos iš tiesų bus nemažos, kadangi susidės iš daugybės elementų: kuro, valymo paslaugų, priežiūros priemonių, remonto ir dar – pigiausias automobilio draudimas internetu skaičiuoklėje rastas. Siaubas, kiek reikalų bei išlaidų 🙂

Taip pat skaitykite:

Sprendimas neturėti automobilio – ne toks jau ir prastas: jis turi labai daug privalumų. Apie likusius – jau kitoje dalyje.