Vaikų nameliai – ką dovanoti vaikams

Vaikų nameliai – ką dovanoti vaikams. Čia, ko ne visų svečių ir tėvų klausimas, kiekvienos šventės metu, tačiau , turbūt, pastebite jog po švenčių nuo dovanų gausos vaikas pats nelabai supranta už ko čia pirma griebtis ir su kuo žaisti, mažiesiems dar galime riboti dovanas ir atiduoti ne visas iš karto bet kuomet didesni vaikai patys gauna dovanas, jie labai gerai viską atsimena ir jeigu kokį konstruktorių ar mašinytę pasidėsite atiduoti pavasarį, galite sulaukti klausimo, o kur jo visos dovanos. Tai galbūt sprendimo variantas būtų viena brangesnė bet labai smagi dovana, kuri tarnaus ilgai ir galės vaikas žaisti ištisus metus. Galbūt, viena dovana skamba liūdnokai, bet kuomet vaikas ją pamatys, nekils daugiau jokių klausimų ar abejonių. Taigi pasiūlymas visas mažas dovanas, kurios dažniausiai atsibosta per pirmąjį pusmeti iškeisti į vaikų žaidimų namelį! Kodėl?

Vaikų nameliai

vaikų nameliai

Nameliai vaikų žaidimui kieme gali būti įvairūs, bet populiariausi šiuo metu yra mediniai. Natūralios medžiagos statinys kieme paįvairina ne tik kiemo aplinką, bet tampa vaikams labiau priimtinas. Mediniai vaiku zaidimo nameliai gali būti pritaikyti tiek dideliam kiemui, tiek nedideliam plotui. Tam yra techniniai sprendimai, kurie medinį namelį pakelia į kitą lygį – aukštį. Dviejų aukštų namelis išsprendžia užimamo ploto klausimą kieme.

Medinių namelių nauda

Ieškant praktiškos dovanos galima tapti didžiausio gyvenimo iššūkio dalyviu. Tačiau nameliai iš natūralaus medžio yra geriausias sprendimas apjungiant šventės dalyvių jėgas. Medinis namelis suteikia daug privilegijų ir naudos ne tik vaikams, bet ir tėvams.

 

  1. Vaikas galės jame žaisti ištisus metus. Svarbiausia tinkama apranga ir suptis smagu bet kokiu oru, čiuožinėti į pusnis taip pat šauni pramoga! Tad galėsite mėgautis žaidimais gryname ore visus metus.

 

  1. Vaikai daugiau laiko leis gryname ore ir galės pajudėti fiziškai, kas pagerins jų emocinę ir sveikatos būklę. Visgi grynas oras vaikams reikalingas labai. Jie išsikrauna visas emocijas, geriau miega, grūdinasi ir sportuoja.

 

  1. Nebus kalno dovanų, kuris iškreipia supratimą apie šventes. Kai vaikas pats pasimeta ir nežino su kuo gi dabar žaisti. Todėl namelis kaip tik skatins jo fantaziją ir žaidimų galimybes! Galės kurti savo jaukiausią namelį, jį puošti ir įsikurti. Gražiausioms metų šventėms taip pat galės pasipuošti ir įjungus fantaziją, paversti jį svajonių nameliu! Tai bus puiki žaidimų erdvė ir pramogų zona.

 

  1. Tėvams tai taip pat naudinga. Dažnai gauname nuotraukas, kuomet nebereikia lakstyt kieme iš paskos ir prisigalvoti begalės žaidimų, o tėvai ramiai gali gerti kavą terasoje ir stebėti, kaip smagiai namelyje žaidžia jų vaikai. O kieme visi turi savo darbų, tad ne visada ir pavyksta žaisti drauge, tačiau namelis puiki dovana vaikams, kur jie galės smagiai leisti laiką patys.

Nameliai iš medžio – išvada

Taigi, vaikų mediniai nameliai turi labai daug pranašumų prieš bet kokius žaislus ir dovanas. Tad, kodėl vaikų neatitraukus nuo pc, planšečių ar telefono?

Vaikų nameliai iš medžio – geresnis Jūsų vaikų fizinis aktyvumas.