Kuo svarbus vandens filtravimas

Kuo svarbus? Vanduo yra svarbus ne tik sodo laistymui. Sutiksite, kad nuo vandens kokybės priklauso ir mūsų savijauta, bei sveikatos būklė. Todėl kuo yra svarbus vandens filtravimas – naudinga susipažinti kiekvienam.

Kuo svarbus filtravimas

kuo svarbus

Greičiausiai, kad naudinga būtų pradėti nuo vandens paėmimo šaltinio. Kiekvienas šaltinis turi savo nuspėjimus dėl sudėties, todėl suprantama, kad jo kokybė skiriasi. Paimkim, kad ir neseniai padarytą gręžinį vandens tiekimui į namus. Ar sutiksite jį gerti iškart? Greičiausiai, kad ne todėl šioje vietoje vandens filtravimas – labai svarbus. Tad susipažinti su vandens šaltiniais yra verta.

  • Vandens gręžinys – jau minėtas vandens tiekimo šaltinis į namus ar pramonės objektą. Tačiau tik vandens cheminis tyrimas laboratorijoje leidžia tiksliai nustatyti sudėtį ir naudingumą bei kokybę naudojimui. Vandens filtravimo sistemų ekspertai ltaqua.lt tvirtina, kad tokie gręžiniai, dažniausiai, turi geležies perviršį. Atrodytų lyg ir niekuo pavojinga situacija, tik tai iki tol, kol tokio vandens nepradėjote naudoti. Baltą spalvą į rudesnę pakeitusi vonia, dušo kabina, kranai, praustuvai ir kiti naudojami prietaisai – pirmas požymis, kad Jūsų naudojamas vanduo turi geležies perviršį. Kaip to atsikratyti? Jums padės vandens filtravimas ltaqua.lt filtrų pagalba. Specialūs filtrai leidžia pagerinti vandens kokybę ir filtravimo pagalba ją palaikyti;
  • Šulinio vanduo verčia savininkus išlaidauti dažniau. Tai yra susiję su vandens tiekimu į namus ir jo naudojimą. Kadangi tokio šaltinio vanduo yra paviršinių vandenų, jo kokybė keičiasi dažnai. Todėl savininkams tenka kas pusmetį kviesti vandens tyrimo laboratorijos specialistus ir tirti vandenį. ltaqua.lt specialistai ir šioje vietoje turi pasiūlymų, kaip išvengti nekokybiško vandens patekimą į namus. Tam yra rekomenduojamos vandens filtravimo sistemos, kurios užtikrina, kad vandens kokybė bus palaikoma aukšta. Pesticidais ar nitritais, manganu, geležimi, chloru, amoniu, arsenu ar kitomis cheminėmis medžiagomis užterštas vanduo bus perfiltruotas ir tik tada tiekiamas į namus. Tokiu atveju, jokio užterštumo vanduo nebekelia pavojaus namų savininkams ir jų artimiesiems;
  • Vandentiekio vanduo – dažniausiai kontroliuojama kokybė, bet nereiškia, kad jis atitinka Jūsų asmeninius kokybės reikalavimus. Vandens kietumas yra pagrindinė priežastis, kodėl centralizuotų vandens sistemų vartotojai kviečiasi ltaqua.lt specialistus. Kalcio ir magnio druskos, taip pat, neverčia laukti jų buvimo vandenyje rezultatų. Vandens maišytuvai yra pirmieji ir jų galvutės, kurios praneša apie vandenyje esančias šių cheminių elementų druskas. Tam, kad išvengti buitinės ar pramoninės technikos dažnų gedimų, padėtį efektyviai pagerins vandens filtravimas su ltaqua.lt filtrais. Specialistai patars kuriuos pasirinkti.

Suprantama, kad kils daug klausimų, pirma dėl kainų ir tik po to dėl vandens filtravimo 🙂

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt