Vežti šaldytuvo pas meistrus nebūtina

Vežti šaldytuvo pas meistrus nebūtina

Pailsėti nuo kasdienės darbinės rutinos mums neleidžia įvairūs nutikimai buityje. Pavyzdžiui, kad ir sugedęs šaldytuvas, neleis atsipalaiduoti net kelias dienas. Pilnas maisto šaldytuvas ir sugedęs bus didelis iššūkis kiekvienam jo savininkui bei naudotojui.

Jokia čia naujiena, kad šaldytuvą turi kiekviena šeima ar buitiniuose santykiuose esantys lietuviai. Šio prietaiso negalėtų atsisakyti nė vienas lietuvis, jei apsiribotume tik savo šalimi. Pagrindinės funkcijos, kurias atlieka šaldytuvas yra maisto laikymas ir saugojimas nuo sugedimo. Iki tam tikros temperatūros atvėsintas maistas naudojamu išlieka ilgesnį laikotarpį, nei būtų laikomas kambario temperatūros spintelėje. Todėl daugelis esame pripratę varstyti šaldytuvo duris per dieną po keliasdešimt kartų. Ypač dažnai jis tarnauja rytais ir vakarais. o dieną, perpiet, šaldytuvo durys varstomos vaikų, nes grįžę iš mokyklų ar studijų iškart aplanko ryte paliktą ir pasiilgtą per dieną šaldytuvą.

vežti

Visi žino ir taisyklę, kad turint buityje įvairius prietaisus tenka susidurti ir su jų gedimo problemomis. Šaldytuvas taip pat ne išimtis, jie genda net ir vilniečiams, todėl daugeliui tai tampa rimtu iššūkiu sprendžiant šiuos klausimus. Vienas iš klausimų, kuris ateina į galvą vartotojui, po to kai sugenda šaldytuvas (be keiksmažodžių) yra, o kaip aš tokį didelį nuvešiu pas meistrus. Laimei, saldytuvu remontas Vilniuje veikia šiek kitokiu principu, nei įsivaizduoja dauguma.

Jei gyvenant Vilniuje sugedo šaldytuvas, tai pradžioje pasirūpinkite jo saugiu atlaidinimu ir maisto iš jo paskirstymu artimiesiems, giminaičiams ar draugams. Sugedusiu ir atitirpusiu šaldytuvu galima aplieti net kaimynus, jei tai nutiko daugiabutyje, o nuosavame name galima nepataisomai sugadinti prabangų parketą. Todėl pastebėję, kad šaldytuvas sugedo ir nebešaldo, pasirūpinkite jo nusausinimo įrankiais. Žinoma, situacija gali būti kitokia, jei šaldytuvas sugenda išvykus, bet tai mažesnė rizika, kad taip nutiks ir Jums.

Sugedus šaldytuvui panikuoti neverta, susiraskite meistrų telefono numerį Vilniuje, pasiskambinkite jam ir susakykite visas bėdas, kurias pastebėjote nustojus veikti šaldytuvui. Yra tikimybė, kad iš jūsų nupasakoto šaldytuvo gedimo meistrai žinos ir apytikslią gedimo priežastį. Retkarčiais jiems pavyksta suremontuoti šaldytuvą telefonu, kiti gi atvyksta į namus ir išsprendžia visas gedimo problemas.

Tik nustačius, kad namuose neįmanoma šaldytuvo suremontuoti meistrai pateikia pasiūlymą jį vežti į dirbtuves, ką padaro patys už tam tikrą mokestį.