Mediniai nameliai vaikams – kiek kainuoja

Mediniai nameliai vaikams. Vis daugiau tėvų savo atžaloms perka medinius namelius. Vieni tėvai skaičiuoja ieško pigesnių variantų, domisi. Kiti tiesiog išsirenka sau patinkanti bei nesiderėdami užsisako. Visada yra būdas sutaupyti, tereikia žinoti tiksliai iš ko susidaro namelio kaina, bei stengtis viską daryti kad ją sumažinti. Kadangi daugeliui pirkėju yra aktuali namelio kaina, atitinkamai mes pateiksime visas medinio namelio kainos sudedamąsias, bei pateiksime savo būda kaip sutaupyti perkant medinį namelį iki 50 procentų jo kainos, kelis nedidelius darbus darant patiems.

Mediniai nameliai vaikams

mediniai nameliai vaikams

Taigi pirmiausia, Mazyliopalepe.lt medinio namelio vaikams kaina susideda ir priklauso nuo namelio dydžio.. Vienareikšmiškai perkant didelį namelį jis kainuos daugiau, bet funkciją atliks kaip ir mažesnis namelis. Todėl norint sutaupyti vertėtų pirkti namelį dviejų aukštų bet mažesnį, tai sumažins šiek tiek kainą.

Nuo ko priklauso kaina

Namelio kaina priklauso nuo jo komplektacijos. Nameliai komplektuojami su čiuožyklą, terasa, sūpynėmis, karstymosi siena, bei gaisrininko nusileidimo strypu, bei kitais priedais. Todėl norint sutaupyti, būtina sumažinti priedų skaičių, bet kad neprarasti namelio funkcionalumo, čiuožyklą ir sūpynes rekomenduojame palikti.

Naudinga pasidomėti:

Namelio impregnavimas bei dažymas. Daugelis gamintojų leidžia impregnavimą bei dažymą daryti patiems. Todėl jeigu turite likusių dažų nuo tvoros ar terasos, čia galite sutaupyti nemažus pinigus užsisakant namelį nedažytą, ir dažymą atlikdami patys namie. Kadangi nameliai pagaminti iš tiesių lentų, dažymas yra lengvas ir greitas.

Dažymas ir namelių surinkimas

Jei namelį dažysite patys, tuomet surinkimą namelio atlikt teks patiems. Dažnai į kainą įskaičiuojama ir surinkimo paslauga, todėl dažant patiems surinkti namelį teks irgi patiems. To dėka sutaupysite iki 100 eurų priklausomai nuo namelio dydžio, nes tiek kainuoja vidutiniškai surinkimo paslauga Lietuvoje.

Sutaupysite daugiau

Šie būdai padeda sumažinti namelio kaina radikaliai, bet jeigu norite sutaupyti dar daugiau, tuomet kaip ir kitas sezonines prekes rekomenduojame pirkti ne sezono metu. Šie nameliai pigiausiai kainuoja žiemą, nes jų niekas neperka žiemai. Šaltu metu ženkliai mažiau praleidžiame laiko lauke, todėl ir namelių paklausą yra maža. Todėl gamintojai kad pražiemoti, namelius parduoda žiemą su 30 % ir didesne nuolaida (derybų klausimas).

Kaip matome būdų nusipirkti namelį daug pigiau tikrai yra. Viskas priklauso nuo darbo, kurį galite atlikti patys. Todėl nuspręskite kokią pinigų sumą pasiruošę esate išleisti mediniams nameliams, ir pradėkite geriausios kainos ieškojimą.