Kas geriausiai gelbėja automobilių vairuotojus?

Kas geriausiai gelbėja automobilių vairuotojus?

Žinoma, kad KASKO draudimas ir dar internetu
Kiekvienas automobilio savininkas baiminasi ne tik dėl saugumo kelyje, bet ir galimų nuostolių, kuriuos gali padaryti vagys. Draustis nenoriai, bet draudžiasi visos Lietuvos vairuotojai, kad auto įvykio atveju, žalą atlyginti tektų ne kaltininkui, bet draudimo bendrovei. Nr išimtis ir pigiausias draudimas, kuriuo naudojasi ne tik jaunuoliai, bet ir senoliai. Vis populiaresnis KASKO draudimas saugo nuo vagysčių, chuliganizmo ar vandalizmo. Avarijos atveju jums taip pat neteks nerimauti dėl finansinių nuostolių. Tinkamai apsidraudus galima nebijoti dėl galimų išlaidų.
Šis draudimas skiriasi nuo privalomojo, nes pasirenkamas tik tuomet, kai manoma, kad jo reikia. Jis finansiškai naudingas ne tik tiems, kurie brangiai įsigijo transporto priemonę, bet ir tiems, kurie bijo, kad ją pavogs ar apgadins. Dažnai pasitaikanti situacija daugiabučių kiemuose, kuomet ryte nemaloniai nustembame pamatę apgadintą automobilį. Apsidraudus KASKO draudimu nuostoliai bus atlyginti. Nesvarbu ar kaltininkas žinomas, ar ne. Taip pat jis apsaugo nuo nuostolių, kurie patiriami stichinių nelaimių, vandalizmo, gaisro, avarijos metu. Pagrindinis privalumas yra tas, kad draudimo bendrovė jums išmokės žalos atlyginimo išmoką net jei jūs būsite kaltas dėl draudiminio įvykio. Privalomas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas pasirūpina tik išmoka, kuri skirta tretiesiems asmenims, kurie nukentėjo eismo įvykio metu dėl jūsų kaltės.
Nusprendus, kad jums reikalingas KASKO draudimas reikia atsižvelgti į taisykles. Pavyzdžiui, taikoma franšizės suma turėtų būti tokia, kurią jūs galėtumėte sumokėti pats įvykus draudiminiam įvykiui. Taisyklės, priklausomai nuo draudimo kompanijos, gali skirtis, todėl galima ieškoti geriausio pasiūlymo. Draudžiantis KASKO draudimu būtina imtis saugumo priemonių. Pavyzdžiui, taisyklėse yra reikalaujama tam tikro lygio signalizacija ir kiti saugumo reikalavimai. Tik laikantis jų galėsite apdrausti savo automobilį. Jei turima sena transporto priemonė ar ji yra itin mažos vertės, tai KASKO draudimo galite ir negauti. Tai negalioja antikvariniams automobiliams.
Kiek kainuos automobilio draudimas galima sužinoti kreipiantis į draudimo brokerius ar vadybininkus. Taip pat galima pasinaudoti internete esančia skaičiuokle. Nustatant kainą atsižvelgiama į vairuotojo amžių ir vairavimo stažą. Pavyzdžiui, jei draudžiamas automobilis, kurio savininkas ką tik gavo vairuotojo pažymėjimą ir neturi sulaukęs 21 metų, tai įmoka gali būti didesnė net ir kelis kartus. Jūsų transporto priemonė yra BMW, Audi, Volkswagen ar kitos markės vagiamas automobilis? Įmoka padidės. Taip pat įtakos jai turės ir gamybos metai bei variklio galingumas.
Papildomas draudimas mums padeda ne tik jaustis saugesniais, bet ir nutikus nelaimei žinoti, kad finansiniai nuostoliai dar labiau mūsų neprislėgs. Nors KASKO yra brangesnis, nei privalomasis draudimas, tačiau jis padengia gerokai daugiau nuostolių.

Paslaugos.